Zaproszenie do udziału w akcji KOLOROWA TOLERANCJA

Drodzy Studenci/Drogie Studentki!

Jeżeli bliska jest Wam idea wzajemnego szacunku i tolerancji wobec osób o odmiennej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, kulturowej czy wyznaniowej, mamy dla Was propozycję!

Stwórzcie o tym krótki filmik!

Konkurs towarzyszy corocznej akcji KOLOROWA TOLERANCJA, organizowanej przez Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi. Hasłem tegorocznej edycji była RÓWNO-RÓŻNORODNOŚĆ i takie hasło możecie wziąć na warsztat przy tworzeniu Waszych filmików. Hasło zakłada, iż wszyscy jesteśmy RÓWNI mimo że z pozoru się RÓŻNIMY.
Film ma być naprawdę krótki - od 60 sekund do 3 minut. Jego rodzaj jest dowolny: dokument, animacja czy fabuła.

Możecie go stworzyć indywidualnie lub w grupach, dwu lub trzyosobowych.

Na zwycięzców/zwyciężczynie czeka nagroda im. Hikiego Fromera od OPG Property Professionals w postaci bonu podarunkowego do sieci sklepów Media Expert o wartości 900 zł.

Twórcze działania należy przesłać na adres kolorowa@centrumdialogu.com  lub dostarczyć osobiście na nośniku danych do siedziby Centrum Dialogu do 12 maja br.!

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: https://www.centrumdialogu.com/kolorowa-tolerancja-2024-konkursy-filmowe

Pozdrawiamy!

Zespół Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi