Za bieżący kontakt z dziennikarzami i przedstawicielami mediów odpowiadają pracownicy Biura Prasowego UŁ.

BIURO PRASOWE

Szukasz eksperta do swojego tematu lub komentarza do bieżącej działalności UŁ? Skontaktuj się z naszym zespołem – koordynatorem Biura Prasowego Marcinem Kowalczykiem i Iwoną Ptaszek-Zielińską oraz Natalią Naworską, która zajmuje się koordynacją obszaru wszystkich mediów społecznościowych uczelni. Aktualne tematy z UŁ, jeśli jeszcze nie trafiły na Twoją skrzynkę mailową, znajdziesz  poniżej w sekcji Informacje Prasowe oraz na stronie uczelni.

Bazie Ekspertów znajduje się lista naukowców UŁ współpracujących z mediami - w podziale na tematy i specjalizacje.  

Śniadania Prasowe UŁ to strona poświęcona cyklicznym spotkaniom Biura Prasowego i naukowców naszej uczelni z dziennikarzami.  

Na stronie Więcej o UŁ publikujemy podstawowe informacje o uczelni, jej historii, władzach, charakterystycznych obiektach, a także o social mediach UŁ i systemie identyfikacji wizualnej uczelni. 

Skip navigation block

ZDJĘCIA

Jeśli chcesz skorzystać z którejś z poniższych fotografii, nie zapomnij o dodaniu nazwiska autora w swoich publikacjach. Potrzebujesz innych zdjęć Wydziału? Skontaktuj się z Bartoszem Burskim, pracownikiem wydziałowego zespołu ds. promocji.