STREFA DOKTORANTA

Szkoła doktorska

Zrób kolejny krok - czas na doktorat!

Jak wygląda doktoranckie życie na Uniwersytecie Łódzkim? Na przyszłych doktorów czeka całkiem napięty grafik. Szkolenia, projekty, wyjazdy, stypendia czy zajęcia w ramach szkół doktorskich - jeśli rozwój naukowy jest Twoim priorytetem, otwieramy przed Tobą wiele ciekawych możliwości.


Dowiedz się więcej:

 

INFORMACJE DLA DOKTORANTÓW

Z PERSPEKTYWY DOKTORANTKI

Oliwia Nadarzycka

Jakie motywacje stoją za naszymi absolwentami, którzy postanowili zająć się pracą naukową? Co trzeba zrobić, żeby dostać się na doktorat? I dlaczego tak ważne jest działanie w kołach naukowych podczas studiów?

O tym wszystkim opowiada doktorantka ze Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Łódzkiego – Oliwia Nadarzycka.

WIĘCEJ
Oliwia Nadarzycka

CZY WIESZ, ŻE...

Szkoły doktorskie mają interesującą i szeroką ofertę programową, dzięki niej doktoranci mogą poszerzać swoje horyzonty i pobudzać kreatywność, która jest niezwykle istotna zarówno w pracy naukowej, jak i życiu codziennym. Doktoranci otrzymują ponadto wsparcie finansowe zarówno w postaci stypendium, jak i dofinansowań na cele badawcze. Rzecznikiem przyszłych doktorów w każdej szkole doktorskiej jest jej dyrektor. Do niego można się zwrócić w każdej kwestii związanej ze studiami oraz sprawami formalnymi. 

Kacper Krzeczewski - reprezentant Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych UŁ w Uczelnianej Radzie Samorządu Doktorantów UŁ