Szanowni Państwo,

zgodnie z kilkuletnią tradycją Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego organizuje coroczną Galę Absolwentów. Tym razem do udziału w uroczystości chcielibyśmy zaprosić absolwentów studiów II stopnia, którzy obronili swoje prace magisterskie w roku akademickim 2023/2024.

Najbliższa Gala Absolwentów odbędzie się 7 grudnia 2024 r. (sobota) o godz. 11.00 w Auli A1 budynku Wydziału Filologicznego UŁ przy ul. Pomorskiej 171/173. W ramach wydarzenia przewidziane jest uroczyste wręczenie dyplomów zarejestrowanym absolwentom oraz liczne atrakcje towarzyszące.

Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego  pod tym adresem. Zarejestrowanie jest warunkiem koniecznym do uczestnictwa w Gali. Rejestracja będzie prowadzona do 10 listopada.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu prosimy również o dopełnienie wszelkich formalności w dziekanacie i dostarczenie do 24 listopada oryginału dyplomu, który zostanie uroczyście wręczony podczas Gali. Uwaga! Absolwenci, którzy już się obronili, ale nie odebrali jeszcze dyplomu w dziekanacie, muszą w pierwszej kolejności dokonać procedury odbioru dyplomu, a dopiero po tym pozostawić go w dziekanacie na potrzeby Gali Absolwentów.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy bezpłatne wypożyczenie togi na czas uroczystości, biret akademicki z wyhaftowaną nazwą Wydziału, który absolwenci otrzymują na własność, a także skromny poczęstunek (lampka szampana + słodycze) po zakończeniu Gali.

Organizatorzy postarają się o obecność profesjonalnego fotografa, który będzie wykonywał zdjęcia podczas wręczania dyplomów oraz w czasie zbiorowego podrzucenia biretów. Będzie również istniała możliwość wykonania pamiątkowej fotografii (indywidualnej, ze znajomymi lub z rodziną) w todze na tle wydziałowej ścianki.

Do udziału w Gali zapraszamy naszych absolwentów wraz z ich rodzinami i przyjaciółmi. Zapewniamy nie tylko możliwość uroczystego odbioru dyplomu z rąk Dziekana Wydziału, ale także miłą atmosferę, okazję do spotkania ze znajomymi i niepowtarzalną szansę uwiecznienia swojego wizerunku w todze.

Chcielibyśmy, aby ten dzień stał się dniem szczególnym dla absolwentów Wydziału Filologicznego, dlatego serdecznie zachęcamy do udziału w tej wyjątkowej uroczystości!