11. Międzynarodowa Konferencja Doktorantów i Młodych Naukowców

Miejsce konferencji: , Wilno
Czas: 16 maja 2024 (czwartek) - 17 maja 2024 (piątek) All day

Zapraszamy do udziału w 11. Międzynarodowej Konferencji Doktorantów i Młodych Naukowców organizowanej przez International Network of Doctoral Studies in Law, w którym uczestniczy Wydział Prawa i Administracji UŁ. Wilno, 16–17 maja 2024 r.

Beyond: Anything New on the Legal Front?

Miejsce konferencji: Wilno

Termin konferencji: 16–17 maja 2024 r.

Język obrad: angielski

Liczba stypendiów z WPiA UŁ: 3

Zakres stypendium: Stypendium obejmuje koszty podróży. Koszty noclegu pokrywa organizator. Uczestnicy z WPiA UŁ nie uiszczają opłaty konferencyjnej.

Zasady aplikowania o stypendium WPiA UŁ

1. Do 1 lutego 2024 r. należy przesłać do prof. dr hab. Moniki Namysłowskiej (mnamyslowska@wpia.uni.lodz.pl):
    • temat referatu wraz z abstraktem (200–400 wyrazów, w języku angielskim) w formacie .docx;
    • notkę zawierającą temat pracy doktorskiej, rok i tryb studiów doktoranckich oraz nazwisko promotora w formacie .docx;
    • skan podania z prośbą o wyjazd na konferencję, sygnaturowany przez opiekuna naukowego.

2. Do 14 lutego 2024 r. kandydatom zostanie przekazana drogą mailową informacja o wynikach rekrutacji, której dokona komisja konkursowa w składzie: prof. dr hab. Anna Pikulska-Radomska, prof. dr hab. Monika Namysłowska, dr Izabela Skomerska. Ocena abstraktów uwzględnia zwłaszcza dopasowanie proponowanego referatu do tematyki konferencji i paneli zaproponowanych wstępnie przez Organizatora (zob. dokument „Invitation Letter & General Requirements”), znaczenie problematyki objętej referatem i oryginalność jej ujęcia.

3. Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się ze wskazówkami na temat konferencji zawartymi w dokumencie „Invitation Letter & General Requirements”.

4. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji, które nie zostaną wybrane przez komisję konkursową, mogą do 19 lutego 2024 r. aplikować bezpośrednio do Uniwersytetu w Wilnie. Szczegółowe informacje znajdują się w dokumencie „Invitation Letter & General Requirements”.

Szczegóły konferencji

Miejsce konferencji: , Wilno

Data i godziny konferencji: 16 maja 2024 (czwartek) - 17 maja 2024 (piątek) All day