Najczęściej wyszukiwane:

MSCA Doctoral Networks – webinarium

Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Działań Marii Skłodowskiej-Curie zaprasza na webinarium poświęcone konkursowi Doctoral Networks (HORIZON-MSCA-2023-DN-01-01), które odbędzie się 11 lipca 2023 roku w godz. 11:00-13:00, w jęz. polskim.

Opublikowano: 28 czerwca 2023

Celem MSCA DN jest wdrażanie programów studiów doktoranckich w ramach międzynarodowej współpracy jednostek naukowych i firm w Europie i poza nią tak, aby umożliwić doktorantom udział w przedsięwzięciach międzynarodowych, podniesienie ich kwalifikacji, pobudzanie kreatywności, rozszerzenie innowacyjności personalnej, co z kolei przyczyni się w dłuższej perspektywie do zwiększenia ich szans na zatrudnienie, także poza sektorem akademickim.

Rejestracja na stronie NAWA:

https://nawa.gov.pl/nawa/aktualnosci/webinarium-dot-konkursu-na-projekty-msca-doctoral-networks-w-ramach-dzialan-marii-sklodowskiej-curie-horyzont-europa

 

ul. Pomorska 171/173
90-236 Łódź

kontakt@filologia.uni.lodz.pl
tel: 42/665 51 06
fax: 42/665 52 54

Funduszepleu
Projekt Multiportalu UŁ współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach konkursu NCBR