Wydawcy odwiedzają Wydział Filologiczny

Od 9 maja (poniedziałek) do 13 maja (piątek) 2016 r. w godz. 10:00-15:30 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Pomorskiej 171/173 (poziom 0) czeka na bibliofilów nie lada atrakcja.

"Wydawcy odwiedzają Wydział Filologiczny" to druga odsłona akcji organizowanej przez wydawnictwo Officyna. Wszyscy zainteresowani studenci i pracownicy naukowi będą mogli przez kilka dni kupować na Wydziale Filologicznym książki wydawane przez niszowe wydawnictwa promujące ambitną literaturę, eseistykę i teksty naukowe.

Na zainteresowanych czekają m.in. książki z Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego, Wydawnictwa Afera, Claroscuro Publishing House, Wydawnictwa Cyklady, Śródmiejskiego Forum Kultury - Domu Literatury, Niszy, Borderland - Pogranicza, Sejny, Wydawnictwa "Od Do", Officyny, Wydawnictwa słowo/obraz terytoria, Wydawnictwa Wiatr od morza.