Werdykt młodych krytyków

Studenci polonistyki realizujący specjalizację „Publicystyka kulturalna i krytyka artystyczna” byli jurorami w konkursie literackim „Słowa-klucze” zorganizowanym we współpracy z I Liceum Ogólnokształcącym w Pile.

Prace oceniały oraz w uroczystej gali wręczenia dyplomów udział wzięły studentki-członkinie Redakcji „Braku Słów”: Oliwia Stykowska, Julia Marynowska, Maja Aulak, Aleksandra Pawełczyk, Aga Becherka. Prace oceniali także studenci: Dominik Prądzyński i Filip Kaczmarek.

Nad konkursem czuwały mgr Iwona Krasowska (I LO w Pile) oraz dr Anna Wiśniewska-Grabarczyk (Instytutu Filologii Polskiej i Logopedii, dobry duch pisma „Brak Słów”).

28 kwietnia ogłoszono wyniki konkursu.

I Nagroda

Pan Jakub Cebula (klasa 3B, I LO w Pile) za wiersz pt. Przebarwiony Melitopol

Pan Kajetan Krasowski (klasa 3E, I LO w Pile) za wiersz pt. Wanda

Wszystkim młodym poetom dziękujemy za nadesłane prace – te wyróżnione można przeczytać na stronie pisma.