Targi Pracy na UŁ 2022!

Miejsce wydarzenia: Matejki 22/26, 90-237 Łódź

Już w czwartek 27 października na Wydziale Zarządzania przy ul. Matejki 22/26 odbędzie się XVI edycja Targów Pracy na Uniwersytecie Łódzkim, które powracają po przerwie spowodowanej sytuacją epidemiczną. Każda edycja przyciąga około 5 000 studentów i absolwentów. Czekać na nich będzie ponad 50 pracodawców oraz 12 organizacji pozarządowych oferujących praktyki, staże i pracę.

W tym roku wśród wystawców pojawi się firma VISTEX- Partner Strategiczny całego przedsięwzięcia, Partnerzy Główni – firmy Harman, Nordea, Philips oraz Tate & Lyle, a także  Program „Młodzi w Łodzi” i firma Accenture jako Partnerzy Wspierający. Nie zabraknie przedstawicieli branży finansowej, BPO i IT. Do grona renomowanych pracodawców obecnych na Targach dołączyły również mniejsze przedsiębiorstwa oraz kilkanaście organizacji pozarządowych, które poszerzają ofertę skierowaną do osób poszukujących doświadczenia zawodowego.

Poza możliwością bezpośredniego spotkania z rekruterami oraz gośćmi warto też udać się do Strefy Doradczej Biura Karier UŁ, gdzie będzie można skonsultować ze specjalistami swoje dokumenty aplikacyjne, a także bezpłatnie skorzystać z usług profesjonalnego fotografa i zrobić zdjęcie do CV.

Uczestnicy Targów będą mogli popisać się zręcznością przy refleksomierzu i wygrać gadżety uniwersyteckie, wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą wysokiej klasy czytniki e-booków, a także zmierzyć się ze strzelnicą na stoisku Komendy Policji. Specjalnie przygotowany na to wydarzenie e-folder sprawi, że uczestnicy bez trudu odnajdą wszystkie stoiska i atrakcje, zapoznają się z charakterystyką wystawców i poradami na temat rynku pracy. 

Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim odbędą się w czwartek 27 października 2022 r., godz. 9.00-15.00 na Wydziale Zarządzania UŁ  (ul. Matejki 22/26). Organizatorem Targów Pracy jest Biuro Karier UŁ.

Materiał: Biuro Karier UŁ

Szczegóły wydarzenia

Miejsce wydarzenia: Matejki 22/26, 90-237 Łódź

Data i godziny wydarzenia: 27 października 2022 (czwartek) 09:00 - 16:00