Najczęściej wyszukiwane:

Spotkanie z Irminą Żarską

Miejsce wydarzenia: Online
Czas: 11 stycznia 2024 (czwartek) 18:30 - 11 stycznia 2024 (czwartek)

Koło Sympatyków Dydaktyki Polonistycznej UŁ zaprasza na spotkanie z Irminą Żarską, innowacyjną polonistką, autorką strony Rysunkowy Język Polski, propagatorką myślenia wizualnego nie tylko w edukacji.

 

Opublikowano: 11 stycznia 2024

Spotkanie odbędzie się 11 stycznia o godzinie 18:30 na platformie MS Teams. Zgłoszenia prosimy kierować do dr hab. prof. UŁ  Małgorzaty Gajak-Toczek.


O Irminie Żarskiej:

Twórczyni, opiekunka i wykładowczyni kierunku innowacyjne i kreatywne metody pracy z uczniem w Akademii Ateneum w Gdańsku, doradca metodyczny w Gdyńskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli, nauczycielka polskiego w Podstawowej Ekologicznej Szkole Społecznej w Rumi. Ambsadorka Wiosny Edukacji i fundacji "Kosmos dla Dziewczynek". Autorka artykułów metodycznych, pomocy dydaktycznych, innowacji i różnych inicjatyw edukacyjnych. Prowadząca stronę Irmina Żarska - Rysunkowy język polski. Finalistka konkursu Nauczyciel Roku 2021.

Grafika promująca wydarzenie

Miejsce wydarzenia: Online
Data i godziny wydarzenia: 11 stycznia 2024 (czwartek) 18:30 - 11 stycznia 2024 (czwartek)

ul. Pomorska 171/173
90-236 Łódź

kontakt@filologia.uni.lodz.pl
tel: 42/665 51 06
fax: 42/665 52 54

Funduszepleu
Projekt Multiportalu UŁ współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach konkursu NCBR