Rusza rekrutacja do drugiej edycji programu Ambasador #UniLodz

Jesteś otwarty na nowe przygody i wyzwania? Lubisz ludzi i bez trudu nawiązujesz nowe znajomości? A może na dodatek szukasz pierwszych zawodowych doświadczeń i dodatkowego źródła zarobków? Mamy coś w sam raz dla ciebie!

10 października startuje nabór do projektu Ambasador #UniLodz – inicjatywy kierowanej do ambitnych i zaangażowanych studentów, poszukujących nowych wyzwań, ciekawych praktyk lub dynamicznego rozpoczęcia kariery. Pierwszy etap rekrutacji potrwa jedynie do 16 października, więc lepiej nie zwlekaj i wypełnij formularz zgłoszeniowy! 

ambasadorzy

Masz wątpliwości, czy warto się zgłosić? Czytaj dalej! 

Ambasador #UniLodz to program skierowany do studentów Uniwersytetu Łódzkiego, którzy chcą brać czynny udział w życiu uczelni i wspierać ją w codziennej komunikacji ze społecznością akademicką. Jego uczestnicy mają szansę na ścisłą współpracę ze specjalistami ds. PR-u, social mediów i event managementu zatrudnianych przez największego łódzkiego pracodawcę. Otrzymują również wynagrodzenie.

W naborze do pierwszej edycji programu Ambasador #UniLodz udział wzięło blisko 100 osób. Spośród wszystkich zgłoszeń na rozmowy zaprosiliśmy dwudziestkę kandydatów, z której udało się wyselekcjonować finałową szóstkę:

  • Agę Becherkę z Wydziału Filologicznego,  
  • Jarosława Brodeckiego z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska,
  • Julię Gertner z Wydziału Filozoficzno-Historycznego,  
  • Kamilę Samolej z Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej,  
  • Mateusza Sobocińskiego z Wydziału Zarządzania,
  • oraz Mateusza Skibę z Wydziału Prawa i Administracji.  

Bycie Ambasadorem UŁ to doświadczenie, które buduje charakter, pozwala na poszerzanie horyzontów i zdobywanie nowych doświadczeń. Oprócz pracy z social mediami, miałem możliwość poznawania super studentów, doktorantów i naukowców z UŁ, którzy swoją ciężką pracą mogą stać się inspiracją dla innych osób.

- opisuje swoje wrażenia Mateusz Sobociński.

Brzmi kusząco? W takim razie wszystkie niezbędne informacje na temat regulaminu oraz ambasadorskich obowiązków i benefitów oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz w zakładce Ambasador #UniLodz.

Materiał: Centrum Promocji UŁ