Rozmowy istotne z Wiesławem Myśliwskim: Jak przejść przez ucho igielne? O kontekstach literatury

Dziekan Wydziału Filologicznego UŁ, prof. Joanna Jabłkowska, zaprasza na cykl rozmów z Wiesławem Myśliwskim poświęconych poetyce. Dwukrotnego zdobywcę Nagrody Literackiej "NIKE" będzie można zobaczyć i posłuchać w kwietniu i maju.

Dwa spotkania na Filologii

Oba spotkania odbędą się w Auli A1 Wydziału Filologicznego (ul. Pomorska 171/173). Wstęp wolny. Rozmowy z pisarzem poprowadzi prof. Tomasz Bocheński z Zakładu Literatury Polskiej XX i XXI wieku.

Jak rodzi się opowieść? O poetyce twórczości - 10 kwietnia (środa), godz. 17:00

Jak przejść przez ucho igielne? O kontekstach literatury - 8 maja (środa), godz. 17:00

Serdecznie zapraszamy!

plakat-mysliwski