Prezentacja ze szkolenia Portal Euraxess – jak publikować ogłoszenia w bazie Komisji Europejskiej?

Przedstawiamy prezentację ze szkolenia Działu Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE nt. Portalu Euraxess – jak publikować ogłoszenia w bazie Komisji Europejskiej. Zachęcamy do rejestracji w bazie ogłoszeń o pracę, finansowania projektów, ofert współpracy z partnerami zagranicznymi.

W Portalu EURAXESS znajdują się praktyczne informacje związane z zatrudnianiem i pobytem zagranicznych badaczy w Polsce. Pracodawcy znajdą niezbędne informacje związane z przyjazdem zagranicznego naukowca. Natomiast naukowcy planujący wzbogacić swoją ścieżkę kariery o wymiar międzynarodowy, znajdą tu oferty grantów i stypendiów zagranicznych, a także informacje dotyczące wyjazdu za granicę.

EURAXESS Polska jest częścią europejskiej sieci łączącej 1300 osób w 42 krajach wspierając międzynarodową mobilność i kariery naukowców.