Pracownicy Wydziału z nagrodami i wyróżnieniami ŁTN

W ostatnim czasie zarząd Łódzkiego Towarzystwa Naukowego postanowił wyróżnić pracowników naukowych naszego Wydziału będących członkami tej organizacji.

Medale ŁTN 2021 zostały przyznane prof. Marioli Antczak (Katedra Informatologii i Bibliologii UŁ) oraz prof. Jarosławowi Płuciennikowi (Instytut Kultury Współczesnej, Katedra Teorii Literatury UŁ). Z kolei medale ŁTN za 2020 rok otrzymały prof. Irena Jaros (Instytut Filologii Polskiej i Logopedii UŁ) oraz prof. Marzena Karwowska (również IFPiL UŁ). Odznaczenia te stanowią uznanie zasług naszych pracowników dla Łódzkiego Towarzystwa Naukowego.

Warto przypomnieć, że są to kolejne wyróżnienia przyznane członkom naszej wydziałowej społeczności w ostatnim czasie z ramienia ŁTN-u. W 2020 roku Nagroda Naukowa ŁTN trafiła do prof. Anny Wardy (Instytut Rusycystyki UŁ).

Wyróżnienia zostały wręczone 24 czerwca. Wszystkim uhonorowanym serdecznie gratulujemy!