Wręczenie nagród - Olimpiada Literatury i Języka Polskiego 2023/2024

Uczniowie szkół z województwa łódzkiego odwiedzili Wydział Filologiczny. Uczestnicy spotkania otrzymali nagrody w ramach tegorocznej edycji Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

7 czerwca 2024 r. na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego z ogromną radością mieliśmy okazję gościć laureatów i finalistów Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w roku akademickim 2023/2024. Tego dnia w auli A1 odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczniów oraz ich opiekunów ze szkół podstawowych oraz szkół średnich z województwa łódzkiego. Goście mieli okazję nie tylko wysłuchać inspirującego przemówienia prof. Tomasza Cieślaka, ale także poznać lepiej przestrzeń Wydziału Filologicznego podczas specjalnej wycieczki.

W imieniu Komitetu Okręgowego w Łodzi serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom tegorocznych zmagań!