Oferty pracy w firmie CERI International

CERI International, członek Rady Biznesu i Pracodawców WF UŁ oraz wieloletni partner naszego Wydziału, prowadzi rekrutację do pracy wśród osób biegle posługujących się językami obcymi. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami.

💼 Młodszy Konsultant ds. Procesów Finansowania Handlu
Praca zdalna z językiem angielskim

Umiejętności językowe to Twój główny atut? Wykorzystaj go w pracy z klientem zagranicznym. Wiemy, że rozwój jest dla Ciebie ważny, dlatego u nas możesz angażować się w projekty wewnętrzne i szkolenia dla nowych pracowników, mając realny wpływ na zmiany w naszej firmie. Liczy się dla nas Twój work-life balance, dlatego dajemy Ci możliwość pracy zdalnej.

Aplikuj

 

💼 Młodszy Konsultant ds. Procesów Wsparcia Bankowości z językiem niemieckim
Praca zdalna z językiem niemieckim

Wykorzystaj swoje doświadczenie i znajomość języka niemieckiego. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko stabilne zatrudnienie, ale również to, co przyda się Tobie i Twoim bliskim. Nasze benefity to m.in. prywatna opieka medyczna, bezpłatne doradztwo prawne, finansowe, psychologiczne, karta MultiSport i inne.

Mamy pełne zaufanie do naszych pracowników, dlatego w CERI możesz pracować tak jak lubisz: z biura, hybrydowo lub zdalnie.

Aplikuj

 

💼 Młodszy Konsultant ds. Weryfikacji Klientów (KYC)
Praca stacjonarna z językiem angielskim: Łódź, ul. Wersalska 6

Pod nazwą „Know Your Customer” kryje się weryfikacja klientów w systemach elektronicznych. Nasi specjaliści – często porównywani do Sherlocka Holmesa lub Jamesa Bonda – zajmują się przeciwdziałaniem praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, a także udaremnianiem transakcji podejrzanych. Jeśli niestraszne Ci specjalistyczne szkolenie, dziesiątki regulacji i setki dokumentów do sprawdzenia, a Twoją supermocą są skrupulatność i cierpliwość – śmiało ślij zgłoszenie! Czeka na Ciebie kilkudziesięcioosobowy zespół specjalistów chętnych do dzielenia się wiedzą.

Aplikuj

 

💼 Młodszy Konsultant ds. Procesów Wsparcia Bankowości z językiem niemieckim
Praca stacjonarna z językiem niemieckim: Łódź, ul. Wersalska 6

Rozpoczynając pracę w tym obszarze, dołączysz do najbardziej „bankowej” części naszej firmy. Zajmujemy się tu elektroniczną realizacją wniosków i dokumentów bankowych. Jeśli szybko zaprzyjaźniasz się z nowymi aplikacjami i systemami komputerowymi, przywiązujesz wagę do detali i jesteś dokładny/-na, tutaj poczujesz się jak u siebie. Zapewniamy usystematyzowany styl pracy oraz możliwość zdobywania wiedzy od specjalistów, którzy procesy bankowe mają we krwi.

Aplikuj