Nowa twarz TVP - wywiad z absolwentem dziennikarstwa, Jonaszem Zasowskim

Jonasz Zasowski, nowa twarz TVP Sport, wyłoniona w niekonwencjonalnym konkursie „Włącz się”, podzielił się z nami swoimi wspomnieniami ze studiów i przybliżył tajniki pracy w mediach internetowych. Wywiad z absolwentem dziennikarstwa możecie przeczytać na naszej stronie!

Zapalony kibic, dziennikarz sportowy i ambitny twórca treści internetowych – Jonasz Zasowski, absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej, zdradził nam kulisy niekonwencjonalnej rekrutacji do jednej z największych stacji telewizyjnych w Polsce, a także opowiedział nam o swojej dotychczasowej ścieżce zawodowej.

Zostałem przyjęty do redakcji internetowej, jest mi to bliskie, bo od 6 lat w tym działam. Zajmuję się tu mediami społecznościowymi: Instagramem, Facebookiem, YouTube’em czy TikTokiem. Miałem też okazję być reporterem, prowadziłem jeden program „Euro Fest”. Miałem możliwość nagrywać kontent do social mediów na Stadionie Narodowym. Cieszę się, że mogę to robić w ten sposób!

 –  Jonasz Zasowski, dziennikarz

Od dziecięcych marzeń po pasjonującą pracę! W naszym wywiadzie Jonasz podpowiada, jak wykorzystywać swoje zainteresowania oraz studencki czas do budowania kariery w mediach. Poznaj szczegóły wyjątkowej przygody Jonasza, klikając w ten link: WYWIAD Z ABSOLWENTEM - JONASZ ZASOWSKI.