Lingwistyka w komunikacji specjalistycznej wyróżniona Laurem innowacji

Lingwistyka w komunikacji specjalistycznej (studia II stopnia) znalazła się wśród najbardziej innowacyjnych i wartościowych kierunków akademickich w Polsce. Certyfikat akredytacyjny dla studiów prowadzonych w Katedrze Języków Specjalistycznych oraz Komunikacji Międzykulturowej UŁ przyznany został w ramach VI edycji konkursu ogłoszonego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, wyróżniającą najlepsze na rynku akademickim kierunki oraz najbardziej odpowiadające potrzebom pracodawców.

Szczególne uznanie w konkursie zyskała innowacyjność studiów, za którą lingwiści z Uniwersytetu Łódzkiego otrzymali specjalne wyróżnienie: „Laur innowacji”.

Uroczysta gala oraz oficjalne wręczenie certyfikatów i statuetek odbyło się 25 czerwca w warszawskim Hotelu Belotto