Dni otwarte w firmach, webinary dla studentów – Młodzi w Łodzi zapraszają

Zespół Młodzi w Łodzi zaprasza studentów różnych kierunków studiów do udziału w dniach otwartych w firmach oraz webinarów. Na wydarzenia wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Wszystkie spotkania odbędą się w maju i na początku czerwca.

Dzień Otwarty w Fabryce P&G Gillette w Łodzi - 17 maja 2022

Jeśli chcesz:

• Dowiedzieć się, jak powstają maszynki do golenia Gillette,
  • Poznać najnowocześniejsze technologie oraz nasz wyjątkowy zespół,
  • Dowiedzieć się więcej na temat możliwości rozwoju w naszej firmie, w tym na temat płatnych praktyk letnich.

Odwiedź Fabrykę 17 maja w godz. 10.00-12.00.

Dzień Otwarty w Craftware - 18 maja 2022

Wydarzenie na Facebooku

Zapraszamy studentów i absolwentów kierunków informatycznych i pokrewnych uczelni wyższych w Łodzi jak i wszystkich tych, którzy chcą zmienić swoją ścieżkę zawodową na IT na Dzień Otwarty w biurze Craftware. Będzie to świetna okazja, by osobiście poznać naszych ekspertów i porozmawiać z nimi o ścieżce rozwoju w IT.

Webinar: New Era of Procurement. Key roles enabling business success z firmą TAKEDA - 18 maja 2022

Wydarzenie na Facebooku

The webinar will introduce high level overview of procurement concepts and software solution that help pharmaceutical industry accelerate the value chain.

Dzień Otwarty w firmie VISTEX - 26 maja 2022

Wydarzenie na Facebooku

Serdecznie zapraszamy studentów/absolwentów kierunków informatycznych oraz pokrewnych na spotkanie z nami 26.05. Opowiemy Wam o tym, czym zajmujemy się w łódzkim oddziale Vistex, jakie mamy projekty i jakie technologie wykorzystujemy aby je zrealizować.

Webinar: New Era of Finance. Finance Projects of Business Transformation & Reorganization - 8 czerwca 2022

Wydarzenie na Facebooku

Finance is not only monthly close, invoice processing or cash allocation, but also complex projects which touch many different finance areas. Such projects give opportunity to build a completely new competencies within a company.

Materiał źródłowy: Młodzi w Łodzi, redakcja: Centrum Promocji UŁ