„Brak Słów” – internetowe pismo studentów polonistyki

Przyszli publicyści, krytycy literaccy i artyści doskonalący swoje talenty na specjalizacji “Publicystyka kulturalna i krytyka artystyczna” wydali właśnie pierwszy numer pisma pt. „Brak Słów”. Projekt funkcjonuje w formie serwisu internetowego.

Jestem bardzo dumna z moich studentów  mówi dr Anna Wiśniewska-Grabarczyk, sprawująca opiekę nad pismem.  Mimo niełatwej sytuacji pandemicznej i szeregu obowiązków (nie tylko) uczelnianych pracowali z nieopisanym wręcz zapałem i radością tworzenia. Wszystkim moim młodym Współpracownikom dziękuję za tę wspólną podróż. Dziękuję również Władzom Wydziału Filologicznego za przychylność, Koleżankom i Kolegom z Zakładu Literatury Polskiej XX i XXI w. za wsparcie przy realizacji tego przedsięwzięcia, a panu Grzegorzowi Zgondkowi za pomoc przy uruchomieniu strony.

Zespół redakcyjny „Braku Słów” tworzą studenci: Maja Aulak, Agata Becherka, Julia Cieślewicz, Filip Kaczmarek, Justyna Marcinkowska, Aleksandra Pawełczyk, Dominik Prądzyński, Konrad Sęk i Katarzyna Zapała.

Zapraszamy do lektury na brakslow.uni.lodz.pl.