Akademicki Zespół Pieśni i Tańca UŁ „Kujon” - nabór do zespołu

Akademicki Zespół Pieśni i Tańca UŁ „Kujon” zaprasza wszystkich zainteresowanych – zarówno osoby dopiero zaczynające studia, jak i te, które mają już za sobą kilka semestrów, na spróbowanie swoich sił w tańcu ludowym. Na pierwszą próbę naborową zapraszamy już 11 października o 18.30 (w sali gimnastycznej na ul. Tamka 12, Wydział Chemii UŁ).

Studia to wspaniały, niezwykle rozwojowy i pełen wyzwań okres, to też doskonały czas nie tylko do nauki, ale też do pogłębiania swoich zainteresowań – tych już odkrytych lub czegoś, co jest całkiem nowe.

Co do zainteresowań…

Śpiewasz? Tańczysz? Uwielbiasz występować? Na scenie czujesz się jak ryba w wodzie? A może jeszcze nie wiesz i po prostu chcesz spróbować swoich sił?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi: TAK, to się świetnie składa, bo szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Możesz rozwijać się w tańcu i śpiewie, bez względu na to, czy masz już jakieś doświadczenia, czy jest to dla Ciebie całkiem nowa aktywność. Nie ma znaczenia Twój wzrost, waga, kolor oczu czy kierunek studiów – jedyne co się liczy, to Twoje zaangażowanie i pasja.

„Kujon” to nie tylko próby i koncerty, wyjazdy szkoleniowe czy festiwale międzynarodowe, to także wewnętrzna potrzeba dbania o polski folklor, kulturę i tradycję, która teraz jak nigdy potrzebuje młodych pasjonatów. Co najważniejsze – w „Kujonie” można znaleźć przyjaźń, miłość, poczucie wspólnoty i wiele ciepłych relacji. Tańczymy, śpiewamy, a przy okazji fantastycznie spędzamy czas w gronie ludzi pełnych zapału i radości.

  • Spotykamy się w poniedziałki i środy w godzinach 18.30 – 20.00 w sali gimnastycznej na ul. Tamka 12 (Wydział Chemii UŁ)
  • Jedyne, czego potrzebujesz, to strój sportowy, baletki lub wygodne buty i butelka wody.  

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź nas na:

Kujon - Instagram

Kujon - Facebook

Kujon - strona

plakat

Materiał: Akademicki Zespół Pieśni i Tańca UŁ „Kujon”

Redakcja: Iwona Ptaszek-Zielińska, Centrum Promocji UŁ