Zrelaksuj się na Wydziale. Zapraszamy na otwarcie Strefy Conduenta

W budynku Wydziału Filologicznego UŁ powstała kolejna strefa relaksu. Tym razem nowa przestrzeń dla studentów jest efektem współpracy wydziałowej Rady Biznesu i Pracodawców z firmą Conduent.

W zlokalizowanej na pierwszym piętrze strefie studenci znajdą wszystko to, co może się przydać w efektywnym spędzeniu przerwy między zajęciami. Są wygodne sofy, nowoczesne pufy oraz stoliki szczególnie przydatne osobom, które chciałyby popracować na komputerze. Punkt został również wyposażony w stojaki z materiałami promocyjnymi partnera. Dzięki temu wszyscy zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więcej o działalności firmy oraz poznać aktualne oferty pracy.

Cieszymy się, że kolejna firma dostrzegła możliwości, jakie daje współpraca z naszym Wydziałem. Liczymy, że powstanie strefy przyniesie korzyści dla obu stron. Studenci otrzymają nowe miejsce do odpoczynku, a przy okazji uzyskają łatwiejszy dostęp do informacji o firmie i prowadzonych przez nią rekrutacjach

– podkreśla dr Agnieszka Stawikowska-Marcinkowska, pełnomocnik dziekana ds. współpracy z biznesem i pracodawcami.

Oficjalnie otwarcie Strefy Conduenta odbędzie się 8 grudnia (czwartek) o godz. 11:30. Zapraszamy na 1. piętro studentów wszystkich kierunków. W tym dniu w strefie obecni będą pracownicy firmy Conduent. Będzie można z nimi porozmawiać na temat pracy w firmie i otrzymać atrakcyjne upominki.


O naszym partnerze:

Conduent jest światowym liderem w dziedzinie procesów biznesowych i usług informatycznych. Specjalizuje się w dostarczaniu usług z zakresu finansów i rachunkowości, outsourcingu IT, zasobów ludzkich i obsługi klienta.

Rekrutacja do biura firmy w Łodzi trwa cały rok. Poszukiwane są zarówno osoby z dużym doświadczeniem, jak i ci, którzy dopiero rozpoczynają karierę zawodową. Warunkiem podstawowym pracy w firmie Conduent jest znajomość języka angielskiego oraz – dodatkowo – drugiego języka europejskiego.