Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do współpracy z dwoma wyjątkowymi programami: SZLACHETNĄ PACZKĄ oraz AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI.

Oba programy oparte są na idei mądrej pomocy. SZLACHETNA PACZKA jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI zmienia życie dzieci, które straciły wiarę w siebie. Wykorzystując System Motywatorów Zmiany – unikalną metodologię pracy wolontariusza z dzieckiem – przeprowadza je od porażki w szkole do sukcesów w życiu.

Obecnie poszukiwani są Wolontariusze Paczki i Akademii, bez których mądra pomoc dla potrzebujących nie będzie możliwa. Koordynatorzy projektów oferują nie tylko satysfakcję z niesienia pomocy, ale przede wszystkim możliwość zyskania kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy – rozwój umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych, planowania, zarządzania projektami i wielu innych.

Wszystkich zainteresowanych propozycją współpracy zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z koordynatorem projektów p. Przemysławem Brzezińskim (brzezinskiprzemyslaw493@gmail.com).