Zbudujmy Razem Serce z SKN Inwestor na WOŚP

Miejsce wydarzenia: Drewnowska 58, Łódź
Czas: 29 stycznia 2023 (niedziela) 10:00 - 20:00

To już czternasty rok z rzędu, kiedy członkowie Studenckiego Koła Naukowego Inwestor w ramach projektu charytatywnego Zbudujmy Razem Serce zapraszają do wspólnego tworzenia wielkiego serca ze złotych monet w Łódzkiej Manufakturze. Akcja wspiera fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Studenci z cSKN Inwestor i Władze UŁ stojący na tle wielkiego serca ułożonego ze złotych monet
(fot. Maciej Andrzejewski, UŁ)

Zachęcamy do spędzenia razem z nami 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku naszym celem jest wygranie walki z sepsą - gramy dla małych i dużych!

Zapraszamy 29 stycznia 2023 roku od godziny 10:00 w Centrum Handlowym Manufaktura, zaraz przy głównym wejściu. Zabierzcie ze sobą swoich najbliższych i wspólnymi siłami ZBUDUJMY RAZEM SERCE!

Załoga z SKN Inwestora przygotowała także coś dla tych, którzy nie mogą odwiedzić ich w dniu finału. Można zasilać eSkarbonkę, która jest już aktywna.

Zapraszamy do śledzenia Fanpage projektu oraz wydarzenia, gdzie znajleźć można więcej szczegółów o projekcie, a także konkursy z nagrodami!

Materiał: SKN Inwestor (Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny)
Redakcja: Centrum Komunikacji i PR

Miejsce wydarzenia: Drewnowska 58, Łódź