Wykład prof. Thomasa Aiello "The Meaning of Animals in the First Farm Revolts: Kostomarov and Reymont in Conversation"

Miejsce wydarzenia: Pomorska 171/173, 90-236 Łódź
Czas: 12 grudnia 2022 (poniedziałek) 16:00 - 17:30

Centrum Badań Posthumanistycznych UŁ serdecznie zaprasza na wykład prof. Thomasa Aiello pt. "The Meaning of Animals in the First Farm Revolts: Kostomarov and Reymont in Conversation".

Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia (poniedziałek) o godz. 16:00 w auli A5. Wstęp wolny.

Aiello

O prelegencie:

Thomas Aiello jest profesorem historii i studiów afrykańskich na Valdosta State University w Georgii, USA. Jest autorem ponad dwudziestu książek i kilkudziesięciu recenzowanych artykułów w czasopismach. Posiada doktorat z historii i antrozoologii. Pisze m.in. o relacjach między ludźmi a zwierzętami. Zasiada w zarządzie Animals and Society Institute, największego think tanku zajmującego się badaniami nad zwierzętami w Stanach Zjednoczonych.

Miejsce wydarzenia: Pomorska 171/173, 90-236 Łódź

Data i godziny wydarzenia: 12 grudnia 2022 (poniedziałek) 16:00 - 17:30