Wykład dziekański „Shakespeare and the Outsider: From Othello and Shylock to Ira Aldridge and Jan Kott"

WYKŁAD DZIEKAŃSKI, który został objęty patronatem przez Panią Dziekan Wydziału Filologicznego, prof. dr hab. Joannę Jabłkowską, odbędzie się w dniu 5 marca o g. 12 w auli A5 Wydziału Filologicznego (ul. Pomorska171/173). Wykład nosi tytuł "Shakespeare and the Outsider: From Othello and Shylock to Ira Aldridge and Jan Kott".

Międzynarodowe Centrum Badań Szekspirowskich UŁ ma przyjemność zaprosić Państwa na WYKŁAD DZIEKAŃSKI naszych gości zagranicznych, który wygłoszą:

• prof. Tony Howard z University of Warwick (Wielka Brytania),
  • Joseph Mydell, amerykański aktor związany z Royal Shakespeare Company (Wielka Brytania).

Serdecznie zapraszamy!