VI Konferencja Naukowa „Logopedia Młodych”

Miejsce konferencji: Pomorska 171/173, 90-236 Łódź
Czas: 09 marca 2024 (sobota) 09:30 - 16:00

9 marca 2024 r. odbędzie się VI edycja Konferencji Naukowej „Logopedia Młodych”. To spotkanie studentów i absolwentów, którzy pragną zmieniać oblicze logopedii, dzieląc się swoją wiedzą oraz pasją.

Organizatorami wydarzenia są Studencko-Doktoranckie Logopedyczne Koło Naukowe Uniwersytetu Łódzkiego działające przy Zakładzie Dialektologii Polskiej i Logopedii oraz Koło Naukowe Młodych Logopedów Uniwersytetu Śląskiego. W tym roku miejscem spotkania będzie gmach budynku Wydziału Filologicznego UŁ. Konferencję objęły patronatem honorowym Rektor Uniwersytetu Łódzkiego, Prezydent Miasta Łodzi oraz Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów UŁ.

Wydarzenie będzie okazją dla uczestników do prezentacji rezultatów swoich badań naukowych, zdobycia wiedzy oraz nowych doświadczeń podczas wykładów, prezentowanych posterów oraz organizowanych paneli dyskusyjnych z udziałem naukowców i studentów z całej Polski.

PROGRAM KONFERENCJI

Szczegóły konferencji