Miejsce konferencji: Pomorska 171/173, 90-236 Łódź
Czas: 04 marca 2024 (poniedziałek) 09:00 - 14:00

Katedra Informatologii i Bibliologii UŁ organizuje I Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową: Świat mediów w oczach Młodych Naukowców. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są zarówno studenci, jak i pracownicy czy absolwenci Wydziału Filologicznego UŁ. Konferencja odbędzie się 4 marca 2024 r. - zgłoszenia można nadsyłać do 12 lutego.

Zakres tematyczny konferencji Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej: Świat mediów w oczach Młodych Naukowców jest szeroki, dzięki czemu przedstawiciele każdego kierunku na naszym Wydziale mają szansę zaprezentować zarówno swoje pomysły naukowe, jak i wyniki prowadzonych przez siebie badań. Jak informują organizatorzy: celem spotkania jest wymiana wyników badań prowadzonych przez Studentów i Doktorantów Wydziału Filologicznego UŁ, ułatwienie komunikacji oraz integracji środowiska Młodych Naukowców.

Wydarzenie odbędzie się 4 marca 2024 r. w auli A5 na Wydziale Filologicznym (ul. Pomorska 171/173, Łódź). Udział w konferencji jest bezpłatny. Termin składania zgłoszeń upływa 12 lutego 2024 r. Chęć czynnego lub biernego udziału w konferencji można zgłaszać za pośrednictwem poniższego linku:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Więcej informacji o konferencji znaleźć będzie można na facebookowym wydarzeniu: I Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa: Świat mediów w oczach Młodych Naukowców

Szczegóły konferencji

Miejsce konferencji: Pomorska 171/173, 90-236 Łódź