Praktyki Erasmus+ w Rzymie

Accademia StudioItalia oferuje studentom Uniwersytetu Łódzkiego możliwość odbycia praktyk zawodowych w słonecznej Italii. Wszyscy praktykanci nie tylko będą mieli okazję podszkolić swoje kompetencje językowe i komunikacyjne, ale także przyjrzeć się pracy specjalistów-lingwistów za granicami naszego kraju.

Niezwykła przygoda w Rzymie czeka ambitnych uczestników programu Erasmus+, którzy marzą o pracy w międzynarodowej instytucji. Accademia StudioItalia to nie tylko szkoła językowa, ale także miejsce, gdzie bogata oferta kursów grupowych i indywidualnych na różnych poziomach zaawansowania pozwala obcokrajowcom rozwinąć swoje umiejętności językowe. Już od ponad 30 lat szkoła ta zdobywa uznanie, pomagając obcokrajowcom opanować język włoski i wprowadzając ich w dziedzictwo kulturowe Włoch.

Szkoła umożliwia praktykantom rozwinięcie umiejętności marketingowych oraz zdobycie nowego doświadczenia zawodowego w przyjaznej atmosferze. Pracując w samym sercu Rzymu, studenci będą mogli czerpać z inspirującego otoczenia i jednocześnie poszerzać swoje horyzonty zawodowe.

Osoby zainteresowane możliwością odbyciem praktyk w Accademia StudioItalia, powinny swoje zgłoszenie wraz z CV na adres a.mariotti@accademiastudioitalia.com.

Rekrutacja studentów Uniwersytetu Łódzkiego na wyjazdy na praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2024/25 będzie trwała do wyczerpania funduszy przyznanych UŁ. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: program Erasmus+.