Biblioteka UŁ – najbliższe szkolenia online

Zapraszamy na czerwcowe otwarte webinaria dla studentów, pracowników naukowych i bibliotekarzy. Wszystkie webinary są bezpłatne, ale należy się na nie wcześniej zarejestrować.

SciFlow

  • 11 czerwca 14:00 Integracja SciFlow z usługami bibliotecznymi: podejście strategiczne Szkolenie zaprezentuje, w jaki sposób biblioteki mogą wesprzeć badania naukowe oraz aktywność publikacyjną pracowników naukowych przez wdrożenie SciFlow, platformy służącej do pisania i formatowania artykułów i prac dyplomowych pisanych w dowolnym języku.

Clarivate

Springer Nature

  • 18 czerwca 12:30 Springer Nature’s AI Revolution Elevating research quality, enhancing services amid legal challenges and disruptive efforts in publishing. Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim.

Emis

  • 19 czerwca 14:00 EMIS NEXT dla Badań i Analiz Akademickich  EMIS Next dla Badań i  Analiz Akademickich został zaprojektowany z myślą o konkretnych funkcjach i narzędziach wspierających pracę zespołów analiz akademickich. Zapewnia ulepszone i bardziej produktywne korzystanie z platformy, bogatsze informacje o firmach, rynkach oraz nowe funkcje monitorowania.