Maraton Pisania Listów Amnesty International

Maraton Pisania Listów to największe wydarzenie organizowane przez Amnesty International w ciągu całego roku kalendarzowego.

Podczas wydarzenia mobilizujemy ludzi na całym świecie do solidarnego przeciwstawienia się naruszeniom praw człowieka. W tym roku będziemy pisać listy w sprawie obrończyń praw człowieka z 10 państw. Im więcej listów uda nam się napisać, tym większa szansa, że los naszych bohaterek się poprawi!

Akcję na Wydziale Filologicznym tradycyjnie już koordynuje Dziennikarskie Koło Naukowe.

Zapraszamy 6 grudnia w godzinach 10:00 - 15:00 na piętro -1 budynku Wydziału Filologicznego.