Magellan Info Day

25 października na Wydziale Filologicznym gościliśmy przedstawicielki firmy Magellan.

Podczas Magellan Info Day nasi studenci przy specjalnym stoisku mogli dowiedzieć się więcej o działalności firmy oraz porozmawiać o możliwościach pracy. Była to dobra okazja zwłaszcza dla osób władających językiem włoskim, gdyż potencjalni pracownicy o takich umiejętnościach mają w tym momencie największe szanse na zatrudnienie w Magellanie. Osoby reprezentujące firmę oprócz bieżącego udzielania informacji przy stoisku pojawiły się również na wybranych zajęciach u studentów filologii włoskiej, którym przedstawiły profil reprezentowanej firmy.

Magellan jest częścią międzynarodowej grupy bankowej BFF. Magellan S.A. oraz Banca Farmafactoring wspólnie tworzą jedne z największych i najszybciej rozwijających się instytucji dostarczających rozwiązania finansowe dla sektora publicznego i opieki zdrowotnej w Europie oraz faktoring dla biznesu. Magellan to najważniejszy partner dla szpitali i dostawców artykułów oraz usług medycznych w zakresie finansowania ich bieżącej działalności.