Hutchinson Institute Day na Wydziale Filologicznym

17 października (wtorek) przedstawiciele Hutchinson Institute szukali talentów językowych na Wydziale Filologicznym UŁ.

Studenci mieli okazję porozmawiać z pracownikami firmy i dowiedzieć się na temat możliwości zatrudnienia. Stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem – rozdano setki ulotek i przeprowadzono dziesiątki rozmów z potencjalnymi przyszłymi pracownikami. Efekty wtorkowego spotkania powinniśmy poznać już wkrótce.

Hutchinson Institute to jedna z wiodących firm szkoleniowych na rynku łódzkim. Specjalizuje się w prowadzeniu biznesowych oraz branżowych szkoleń językowych dla klientów korporacyjnych. HI poszukuje do pracy osób władających biegle językami obcymi – m.in. angielskim, niemieckim i hiszpańskim.