Gala Absolwentów na Wydziale Filologicznym

Gala Absolwentów na Wydziale Filologicznym UŁ odbędzie 7 grudnia 2019 r. (sobota) od godz. 11.00 w auli A1 w budynku Wydziału przy ul. Pomorskiej 171/173.

 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego w roku 2019 organizuje IV edycję Gali Absolwenta - uroczystego wręczenia dyplomów dla absolwentów studiów II stopnia roku akademickiego 2018/2019.

Gala Absolwentów odbędzie 7 grudnia 2019 r. (sobota) od godz. 11.00 w auli A1 w budynku Wydziału przy ul. Pomorskiej 171/173.w auli A1 w budynku Wydziału przy ul. Pomorskiej 171/173.

Chętnych do udziału w Gali prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w zakładce 'rejestracja'. Zarejestrowanie jest warunkiem koniecznym uczestnictwa w Gali.

Prosimy również o dopełnienie wszelkich formalności w Dziekanacie i pozostawienie w nim oryginału dyplomu, który zostanie uroczyście wręczony 7 grudnia br. Dla Państwa wygody możliwy jest również odbiór wszystkich egzemplarzy dyplomu, a następnie zwrot do dziekanatu oryginału dyplomu najpóźniej na trzy tygodnie przed Uroczystą Galą.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy bezpłatne wypożyczenie togi na czas Uroczystości, biret akademicki z wyhaftowaną nazwą wydziału, który Absolwenci otrzymują na własność, a także skromny poczęstunek (lampka szampana + słodycze) po zakończeniu Gali.

Wydział zapewnia również obsługę Uroczystości przez profesjonalnego fotografa. Przewidywane są zdjęcia podczas wręczania dyplomów oraz w czasie zbiorowego podrzucenia biretów. Będzie również istniała możliwość wykonania zdjęcia (indywidualnego, ze znajomymi lub z rodziną) w todze we wskazanym wcześniej miejscu, na tle wydziałowego roll-up-u bezpośrednio po zakończeniu Gali. Wszystkie wykonane zdjęcia dostępne będą w wersji elektronicznej w zakładce 'Galeria'.

Do udziału w Gali zapraszamy Naszych Absolwentów wraz z ich rodzinami. Zapewniamy nie tylko możliwość uroczystego odbioru dyplomu z rąk Dziekana Wydziału, ale także miłą atmosferę, możliwość spotkania ze znajomymi i niepowtarzalną okazję uwiecznienia swojego wizerunku w todze.

Chcielibyśmy, aby ten dzień stał się dniem szczególnym dla Absolwentów Wydziału Filologicznego, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w tej wyjątkowej Uroczystości.