ArcusLink w Radzie Biznesu i Pracodawców

Kwietniową debatę pracodawców „Kobieta na łódzkim rynku pracy” poprzedziła uroczystość wręczenia certyfikatu członkowskiego przedstawicielce firmy ArcusLink.

Tym samym firma, która już od kilku miesięcy utrzymywała ścisłe kontakty z naszym Wydziałem, oficjalnie dołączyła do członków Rady Biznesu i Pracodawców Wydziału Filologicznego UŁ. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję na owocną współpracę!

O nowym członku:

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych ArcusLink to doświadczeni tłumacze z wieloletnim stażem w wykonywaniu tłumaczeń poszczególnych dziedzin i specjalizacji, wysokiej klasy specjaliści różnych branż, zespół filologów, korektorzy z długoletnim stażem, lektorzy, native speakerzy.

Firma oferuje tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia przysięgłe, korekty językowe, tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne) we wszystkich kombinacjach językowych, a ponadto usługi graficzne i DTP, tłumaczenia i obróbkę materiałów audiowizualnych, tłumaczenia na poczcie, kursy językowe oraz szkolenia.

Więcej informacji na www.arcuslink.pl.