Kulturalna kariera. Spotkania z absolwentami

Miejsce wydarzenia: Pomorska 171/173, 90-236 Łódź
Czas: 12 grudnia 2022 (poniedziałek) 17:00 - 18:30

Koło Naukowe Filmoznawców Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza wszystkich studentów Instytutu Kultury Współczesnej i zainteresowane osoby na wydarzenie inaugurujące cykl „Kulturalna kariera. Spotkania z absolwentami”. Podczas niego będziemy rozmawiać z osobami, które skończyły łódzkie kulturoznawstwo, o ich drodze zawodowej – od studiów do miejsca, w którym ich kariera znajduje się obecnie. Każde spotkanie poświęcone będzie absolwentom pracującym w innej gałęzi kultury.

Gośćmi pierwszego wydarzenia z cyklu będą absolwenci kulturoznawstwa, pracujący przy festiwalach filmowych: Marcin Pieńkowski – dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty, Malwina Czajka i Przemek Glajzner – dyrektorzy Festiwalu Kamera Akcja oraz Piotr Kardas – organizator festiwali i wydarzeń filmowych, między innymi Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA i Rising of Lusitania – AnimaDoc Film Festival. Rozmowę poprowadzi Filip Grzędowski z Koła Naukowego Filmoznawców Uniwersytetu Łódzkiego.

Wydarzenie odbędzie się w Auli A3 Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.

Miejsce wydarzenia: Pomorska 171/173, 90-236 Łódź

Data i godziny wydarzenia: 12 grudnia 2022 (poniedziałek) 17:00 - 18:30