Kolejne firmy dołączyły do Rady Biznesu

5 kwietnia grono Rady Biznesu i Pracodawców Wydziału Filologicznego UŁ powiększyło się o kolejnych członków.

W czwartek z rąk Pani Dziekan prof. Joanny Jabłkowskiej certyfikaty członkowskie odebrali przedstawiciele ITFF (International Trainer and Faciliator Federation), Fine Performance oraz firmy Nordea.

Obecni w auli Rady Wydziału uczestnicy posiedzenia mieli okazję wysłuchać krótkich wystąpień przedstawiających zakres działalności nowych członków oraz obejrzeć prezentacje przygotowane przez reprezentantów British Centre, łódzkiego SkyHub, a także Akademii Rainbow. Nie zabrakło również wspólnej dyskusji, w trakcie której dokonano wstępnej oceny dotychczasowych zajęć prowadzonych przesz firmy członkowskie RB w ramach modułu „Komunikacja w biznesie” oraz rozmawiano o nowych inicjatywach, które planuje nasz Wydział przy współpracy z pracodawcami i środowiskiem społeczno-gospodarczym.